Obočí studené odstíny (COLD BROWS)

Studené odstíny pigmentů pro obočí od Biotek nabízí řešení pro každého, kdo hledá perfektně vyvážené, studené odstíny pro permanentní make-up obočí. Tyto odstíny jsou perfektní pro korekci obočí s červenými tóny nebo pro práci na pleti s teplými podtóny, poskytují plnou pokrytí a zůstávají stabilní bez barevných změn.

Anorganické složení zajišťuje stabilitu barev, přičemž pigmenty nevykazují nežádoucí barevné změny po hojení. V naší nabídce najdete odstíny jako Bora Bora, Hollywood, Madrid a Mykonos, každý nabízí jedinečné vlastnosti pro specifické potřeby klientů. Například Bora Bora je ideální pro tmavé obočí s mírným studeným/zeleným sklonem, zatímco Hollywood je vhodný pro světlou pletí s červeným podtónem. Madrid a Mykonos poskytují další možnosti pro dokonalé ošetření.

Všechny pigmenty BIOTEK jsou vyrobeny v Itálii z vysoce kvalitních surovin, jsou veganské, netestované na zvířatech a splňují evropské a americké předpisy. Díky své bohaté a krémové textuře jsou ideální jak pro permanentní make-up, tak pro microblading. Baleny v praktických bezvzduchových lahvičkách, které zajišťují maximální využití produktu bez plýtvání. Naše studené odstíny BIOTEK přinášejí profesionálům v oboru permanentního make-upu precizní nástroje pro dosažení dokonalých výsledků.

Nejprodávanější

11 položek celkem

Cena

4591200
14591200

Značky

Položek k zobrazení: 11