Handpoke

Handpoke tetování je tradiční technika, která se vyznačuje jednoduchostí a přímým kontaktu mezi umělcem a klientem. V našem e-shopu Celtic Supply nabízíme širokou škálu produktů pro handpoke tetování, které zahrnují vše, co potřebujete pro vytvoření dokonalého handpoke tetování.

Naše nabídka zahrnuje základní handpoke sady, které obsahují všechny nezbytné nástroje a příslušenství, jako jsou handpoke nástroje, holítka, tetovací barvy, kalíšky, stencil papíry a sterilní tamponek s alkoholem. Tyto sady jsou ideální pro začátečníky, kteří se chtějí naučit techniku handpoke tetování, ale také pro zkušené umělce, kteří hledají kvalitní a spolehlivé nástroje.

Kromě toho nabízíme také umělou kůži pro nácvik tetování. Tato kůže je k dispozici v různých velikostech a tloušťkách, což umožňuje umělcům vyzkoušet různé techniky a stvorce před aplikací na skutečnou kůži. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo zkušený umělec, naše produkty pro handpoke tetování vám pomohou dosáhnout nejlepších výsledků.

Nejprodávanější

69 položek celkem

Cena

63499
163499

Značky

Položek k zobrazení: 69
Nahoru
Další produkty