Cartridge Cheyenne

Cartridge Cheyenne představují špičkové tetovací nástroje od renomované značky Cheyenne. Tato kategorie nabízí širokou škálu produktů, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám nejnáročnějších profesionálů v oblasti tetování. Každý produkt v této kategorii je vyroben s nejvyššími standardy kvality a bezpečnosti, což zajišťuje maximální výkon a spolehlivost.
 
V naší nabídce najdete různé typy cartridge, včetně Safety Magnum, CRAFT Liner, CRAFT Magnum, CRAFT Shader a mnoho dalších. Tyto cartridge jsou vyrobeny z vysoce kvalitních tetovacích jehel a jsou navrženy tak, aby umožňovaly rychlé vložení do tetovacího strojku a jednoduchou aplikaci barvy do kůže. To umožňuje přesné tahy a bezproblémovou práci tatéra. Pro zákazníka to znamená méně bolesti a také rychlejší hojení nového tetování.
 
Kromě toho, všechny cartridge Cheyenne jsou vybaveny ochrannou membránou, která chrání dutinu gripu i celý tetovací strojek před kontaminací krví, inkoustem nebo jinými nečistotami. To zajišťuje dokonalou hygienu pro tatéra, ale i pro klienty. Individuální balení jehel vyrobených z lékařského materiálu Lexan navíc zajišťuje maximální sterilitu výrobku. Vyberte si z naší široké nabídky cartridge Cheyenne a získejte nejlepší nástroje pro vaše umělecké dílo.

Nejprodávanější

15 položek celkem

Cena

2757
12757

Značky

Položek k zobrazení: 15
Nahoru
Další produkty