PMU strojky

PMU strojky jsou stěžejním nástrojem každého profesionála v oblasti permanentního makeupu. Ve výběru na e-shopu Celtic-supply.cz naleznete špičkové modely od předních světových výrobců, jako jsou FK IRONS, Electric Dormouse či Artyst™ By CHEYENNE. Tyto moderní strojky kombinují inovativní technologie, precizní výkon a ergonomický design pro nejvyšší kvalitu provedení.

#showmore#

Mnoho z našich strojků vyniká bezdrátovým napájením, které umožňuje mnohem větší svobodu pohybu a flexibilitu během procedur. Záruky na jednotlivé strojky a příslušenství se liší dle výrobce, ale můžete být jisti, že investujete do osvědčených a kvalitních produktů. Mezi nejžádanější patří bezpochyby strojky značky FK IRONS, známé svým inovativním designem a precizním výkonem.

Ať už jste začínající profesionál nebo zkušený mistř v oboru PMU, v naší nabídce jistě objevíte strojek, který bude odpovídat vašim potřebám a očekáváním. Prozkoumejte široký sortiment na Celtic-supply.cz a vyberte si ten pravý strojek pro svou praxi.

Nejprodávanější

64 položek celkem

Cena

19932990
119932990

Značky

Barva

Hmotnost

Napájení

Výdrž baterie

Zdvih

Položek k zobrazení: 64
Nahoru
Další produkty