Cartridge EZ Revolution

Cartridge EZ Revolution představují inovativní řešení pro tetování od světově uznávané značky EZ Tattoo Supply. Tato kategorie produktů je navržena tak, aby splnila všechny potřeby profesionálních tetérů, a to díky svému lehkému tělu, optimálnímu toku inkoustu a zaoblené špičce pro snadnou práci.
 
V naší nabídce najdete různé varianty těchto cartridge - EZ REVOLUTION Round Liner Long Taper a Extra Long Taper Bug Pin pro precizní linkování, a také SoftEdge Long Taper Bug a SoftEdge Long Taper Textured pro dokonalé stínování. Každý z těchto produktů je navržen tak, aby splňoval specifické potřeby a techniky tetování, a to s ohledem na maximální komfort a efektivitu.
 
Stejně jako všechny naše cartridge, i tyto EZ Revolution jsou sterilně zabalené a určené pro jednorázové použití, což zaručuje nejvyšší hygienické standardy. Každá cartridge je navíc vyrobena z nerezové oceli 304 pro lékařské účely a obsahuje membránu, která zabraňuje pronikání inkoustu do gripu a strojku. Vyberte si cartridge EZ Revolution pro revoluční kvalitu a výkon.
 

Nejprodávanější