I AM INK

I AM INK kombinuje aplikační požadavky umělců s nejvyšší kvalitou pigmentů a surovin, což je zárukou prvotřídních výsledků. PRVNÍ GENERACE inkoustů je věnována kontrastům černé a bílé, dvěma základním barvám, bez kterých by tetování nebylo tím, čím je dnes. Tyto barvy nejenže vytvářejí hluboký černý dojem a ideální bílou, ale také splňují nejpřísnější regulace, což zaručuje bezpečnost pro klienty i tetovací umělce.

V našem sortimentu najdete širokou škálu produktů I AM INK, od klasických černých a bílých odstínů až po speciální Silverwashes. Tyto inkousty jsou vyrobeny s ohledem na nejnovější technologie a výzkum, což zaručuje nejlepší možný výsledek na kůži. Ať už hledáte inkoust pro detailní práci, velké výplně nebo jemné stínování, I AM INK má pro vás tu správnou volbu.

Vyberte si z naší nabídky a objevte kvalitu a inovace, které I AM INK nabízí. Vybavte se tím nejlepším a dosáhněte dokonalosti ve svém řemesle s inkousty, které jsou tmavší než nejhlubší propasti a jasnější než nejjasnější světlo.

Nejprodávanější

47 položek celkem

Cena

2891450
12891450

Značky

Odstín

Položek k zobrazení: 47
Nahoru
Další produkty