Dragonhawk Mast

Dragon Hawk byl založen v roce 2001 s cílem obohatit trh s tetováním o nástroje, které zjednodušují umění tetování. Dragon Hawk vytváří vybavení vhodné pro začátečníky i profesionální tatéry. S ohledem na lidi se Dragon Hawk snaží poskytnout celou řadu produktů vyrobených speciálně pro účely tetování. Jsme tým nadšenců tetování, kteří sdílejí lásku k tomuto umění a jsou hluboce zakořeněni v umění tetovací kultury. V roce 2006 jsme se rychle etablovali jako jeden z lídrů na trhu inovativních, vysoce kvalitních tetovacích zařízení podle nejvyšších kvalitativních a medicínských standardů.

#ShowMore#

 

Za posledních 10 let navrhli a vyrobili sérii spolehlivých tetovacích strojů a bezpečných tetovacích jehel. Nabízíme také praktické tetovací doplňky, které splňují neustále se měnící potřeby tatérů. Dragon Hawk si jako špičková značka podle hodnocení zákazníků na Amazonu získává vysokou reputaci pro svoji prémiovou kvalitu. Naše produkty získaly nespočet chvály za spolehlivost, vysokou účinnost, přijatelnou cenu a snadné použití.

Dnes se všichni v Dragon Hawk stále věnují technologickým inovacím, aby vytvořily profesionálnější a spolehlivější tetovací vybavení, které spojuje zábavu, módu a funkci. Tým Dragon Hawk bude i nadále usilovat o dosažení svého poslání: Vybavit umělce tím nejlepším pro jejich tvůrčí svobodu.

Nejprodávanější

10 položek celkem

Cena

54905890
154905890

Značky

Barva

Hmotnost

Napájení

Výdrž baterie

Zdvih

Položek k zobrazení: 10