Inkjecta

Rotační stroje Inkjecta byly vyvinuty Byronem Drechslerem a Chrisem Cashmorem, dvěma známými profesionály na scéně tetování. Tito dva společně nashromáždili více než 50 let zkušeností v oblasti tetování, což je vidět a cítit na každém z jejich rotačních tetovacích strojů Inkjecta. Austrálie je domovem těchto nádherných strojů, které jsou dnes známé a ceněné po celém světě. Tetovací strojky Inkjecta si získaly i nás, dnes nabízíme oblíbenou řadu Nano. Nechte se inspirovat jedinečným designem a chytrou technologií.

#ShowMore#

Rotační tetovací stroj Inkjecta je rozmanitý
S rozhodnutím koupit rotační tetovací stroj Inkjecta můžete očekávat, že obdržíte všestranný stroj stejně ideální pro linkování, stínování a barvení. Inkjecta strojky jsou velmi lehké, díky čemuž jsou ideální pro obzvláště dlouhé sezení. Série Inkjecta Flight Nano obsahuje rotačky Elite, Lite a Titan, z nichž všechny jsou na cartridge.

S Inkjecta „Lite“ obdržíte základní model bez gripu na cartridge, přesto nabitý výkonem a spolehlivostí. Je to perfektní základní model pro všechny všestranné tetování. Inkjecta „Elite“ je vlajkovou lodí řady Inkjecta a má mnoho výhod a funkcí, z nichž jednou jsou integrované LED kontrolky, které symbolizují stav strojku. Kromě toho obdržíte také čtyři patentované jehelní tyče, kterými můžete určit zásah vašeho tetovacího strojku. Injecta „Titan“ vyniká extrémně nízkou hmotností, která je mimo jiné dosažena díky vysoce kvalitnímu karbonovému krytu.

Váš rotační tetovací stroj Inkjecta a příslušenství jsou pro vás k dispozici přímo zde
Tetovací strojky Inkjecta si samozřejmě můžete zakoupit v našem e-shopu, včetně veškerého příslušenství k těmto strojkům.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 2 - 18 položek celkem

Cena

24917990
124917990

Značky

Položek k zobrazení: 18
Nahoru
Další produkty