Inkjecta

Inkjecta, australská značka tetovacích strojků, je výsledkem vášně a odborných znalostí dvou známých profesionálů tetovací scény - Byrona Drechslera a Chrisa Cashmorea. Tito dva společně nashromáždili více než 50 let zkušeností v oblasti tetování, což je vidět a cítit na každém z jejich rotačních tetovacích strojů Inkjecta. V kategorii Inkjecta na našem e-shopu naleznete širokou škálu produktů, od rotačních strojků po specifické příslušenství, vše navrženo tak, aby splňovalo nejvyšší standardy kvality a výkonu.

Série Inkjecta Flite Nano, zahrnující modely Elite, Lite a Titan, je známá svou lehkostí, což je ideální pro obzvláště dlouhé sezení. Zatímco model Lite je skvělým vstupním bodem pro ty, kteří hledají spolehlivý a výkonný stroj, model Elite nabízí prémiové funkce, včetně integrovaných LED kontrolních světel. Titan, jak název napovídá, je vrcholným modelem s karbonovým krytem, který zajišťuje jeho nízkou hmotnost.

Váš rotační tetovací stroj Inkjecta a příslušenství jsou pro vás k dispozici přímo zde
Tetovací strojky Inkjecta si samozřejmě můžete zakoupit v našem e-shopu, včetně veškerého příslušenství k těmto strojkům.

Nejprodávanější

20 položek celkem

Cena

24922990
124922990

Značky

Hmotnost

Napájení

Typ tetovacího strojku

Zdvih

Položek k zobrazení: 20
Nahoru
Další produkty