Doprava a způsob platby

Naše společnost se zavazuje k rychlému a spolehlivému dodání vašich objednávek. Všechny produkty na našem e-shopu jsou reálně skladem. Zde jsou podrobnosti týkající se dodacích lhůt, poštovného a různých metod platby:

Způsob dopravy, cena a dodací lhůty

spusob platby cz1

Při objednávce nad 2000 Kč je doprava zdarma!

Objednávky přijaté do 14:00 (v závislosti na zvolené dopravě) jsou expedovány stejný den přes pracovní týden. Objednávky přijaté o víkendu jsou expedovány v pondělí případně první pracovní den po svátku.

zpusob dopravy 

Osobní odběr

Pokud preferujete osobní odběr, rádi vás přivítáme v naší prodejně na adrese U Prioru 804/3 Praha 6, kde si můžete vyzkoušet a rovnou odnést objednané zboží.

Způsob platby 

spusob platby4

Země doručení

Belgie, Bulharsko, Česká Republika, Dánsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Izrael, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Španelsko, Švédsko

Další informace

Kontaktujte nás pro jakékoli dotazy ohledně dodacích a platebních podmínek na telefonním čísle +420 721 666 689 nebo emailem na celticsupply@gmail.com.

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.