CBR

CBR, nebo také Captive Bead Rings, jsou jedním z nejpopulárnějších a nejvšestrannějších typů piercingového šperku. V naší kategorii CBR najdete produkty od značky Piranha, které jsou vyrobeny z kvalitní chirurgické oceli nebo titanu, a jsou tak ideální pro ty, kteří hledají dlouhodobé a bezpečné řešení pro svůj piercing.
 
Piercing Piranha CBR z chirurgické oceli je klasickým a oblíbeným výběrem pro mnoho druhů piercingů. Jeho jednoduchý, ale elegantní design je ideální pro každodenní nošení a jeho vysoká kvalita zajišťuje, že je bezpečný a pohodlný pro dlouhodobé nošení.
 
Pokud hledáte alternativu k oceli, nabízíme také Titanový piercing Piranha CBR. Tento šperk je vyroben z kvalitního titanu, což je materiál, který je známý svou vysokou odolností a hypoalergenními vlastnostmi. Titanový piercing je ideální pro ty, kteří mají citlivou pokožku nebo jsou alergičtí na jiné kovy. Navíc, díky svému jednoduchému a čistému designu, je tento šperk skvělým doplňkem pro jakýkoli styl.
 
Ať už hledáte šperk pro nosní přepážku, bradavku, ret nebo ucho, naše kategorie CBR nabízí kvalitní a stylové možnosti, které vyhovují vašim potřebám a preferencím.

Nejprodávanější

2 položek celkem

Cena

289549
1289549