Kalíšky, kelímky

Kalíšky a kelímky jsou patří k základní výbavě každého profesionálního tatéra. U nás nabízíme široký výběr kalíšků a kelímků, které slouží k uchování inkoustu během tetování. Ať už hledáte tradiční plastové kalíšky, ekologické varianty nebo speciální designy pro snadnou manipulaci, zde najdete vše.

V naší nabídce najdete produkty od ověřených značek jako Cheyenne, Piranha, KWADRON a mnoho dalších. Od jednoduchých kalíšků vhodných do stojánku, přes silikonové kalíšky až po speciální kalíšky na prst, zde najdete vše, co potřebujete pro efektivní a pohodlné tetování. Mnoho z našich kalíšků je navíc dostupných v různých velikostech a barvách, takže si můžete vybrat přesně to, co vyhovuje vašemu stylu práce.

Kromě samotných kalíšků a kelímků nabízíme také praktické stojánky a další doplňky, které usnadní vaši práci. Ať už jste začínající tetovací umělec nebo zkušený profesionál, v naší nabídce kalíšků a kelímků najdete vše, co potřebujete pro kvalitní a bezproblémové tetování. Nakupujte na Celtic-supply.cz a vyberte si z našeho širokého sortimentu.

Nejprodávanější

50 položek celkem

Cena

6499
16499

Značky

Položek k zobrazení: 50
Nahoru
Další produkty