FK IRONS

V posledních letech se FK (Fallen King) Irons stala jednou z nejvíce zavedených značek v oboru tetovacích strojků a vysoce kvalitního vybavení. Není divu, protože s FK Irons získáte nejen nejvyšší kvalitu, ale také strojky a příslušenství, které skutečně upoutají pozornost: moderní design završuje inovativní koncept Fk Irons.

Který rotační tetovací stroj FK Irons by to měl být?
Pro dokonalé tetování budete potřebovat tetovací strojek, který bude lichotit vám a vašemu stylu tetování. Z tohoto důvodu nabízíme k zakoupení různé rotační tetovací stroje FK Irons. Vyberte si své osobní rotační strojky FK Irons z následujících modelů Spektra: Xion, Halo 2, bezdrátový FLUX nebo nejnovější EXO. Každý model je jedinečný a získává si umělce po celém světě díky své barevné rozmanitosti, přesnosti a spolehlivosti, která je skutečně nepostradatelná. Rotační stroje FK Irons jsou také velmi lehké a ergonomické. Ale nenechte se zmást: ano, stroje jsou lehké, přesto jsou vyrobeny jako jeden z nejodolnějších a nejrobustnějších strojů na světě, abyste si mohli užít dlouhotrvající radost.

Přílušenství od FK Irons - jen to nejlepší patří k sobě.
Když si vyberete svého osobního favorit z rotačních strojků FK Irons a rozhodnete se ho podpořit ve skvělém  bezproblémovém chodu, můžete si k němu přikoupit další příslušenství jako bezdrátový zdroj Darklab Hover, bezdrátový pedál Killswitch, náhradní baterie a spousty dalšího příslušenství

Nejprodávanější

Stránka 1 z 6 - 72 položek celkem

Cena

4537990
14537990

Značky

Položek k zobrazení: 72
Nahoru
Další produkty