Vazelíny, másla

Vazelíny, másla - klíčové složky pro správnou péči o tetování a maximální komfort během procesu tetování. V Celtic Supply nabízíme širokou škálu produktů v kategorii Vazelíny, másla, které uspokojí potřeby jak profesionálních tatérů, tak jednotlivců pečujících o svá tetování.

V naší nabídce najdete přední značky, jako je Believa Cosmetics s jejich Tattoo Professional Butter v různých objemech či speciální vazelíny s vůní od Flavour, které kombinují hojivé účinky s osvěžujícími vůněmi. Kromě klasických vazelín a másel nabízíme i produkty s jedinečnými složkami, například Steve Butcher's Mamba Glide, který obsahuje speciální směs omega kyselin, nebo BIOTAT, který přináší znecitlivující pracovní gely a másla pro komfortní tetování.

Ať už hledáte základní péči, luxusní produkty s přírodními ingrediencemi, nebo speciální řešení pro konkrétní potřeby vašeho tetování, v našem e-shopu najdete vše potřebné. Věříme v kvalitu a spolehlivost nabízených produktů, díky čemuž můžete být jisti, že vaše tetování bude v nejlepších rukou.

Nejprodávanější

58 položek celkem

Cena

243400
1243400

Značky

Položek k zobrazení: 58
Nahoru
Další produkty