Cartridge KWADRON

Cartridge KWADRON představují špičkové tetovací nástroje, které kombinují kvalitu, preciznost a inovaci. V naší nabídce najdete široký výběr produktů od této renomované značky, včetně modelů Round Shader Long Taper, Round Liner Long Taper, Magnum Long Taper a mnoho dalších. Každý z těchto produktů je vyroben s ohledem na optimální přenos motivu na kůži, přičemž použití kvalitní chirurgické oceli a plastu z lexanu zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost.
 
Mezi naše nejpopulárnější produkty patří Sublime, nejnovější model cartridgí vyvinutý KWADRONem. Tento model nabízí plochou spodní část, která zabraňuje otáčení nebo ohýbání jehly během práce, což významně přispívá k přesnosti práce na tetování. Dalším oblíbeným produktem je Cartridge Combat Magnum, který byl vytvořen ve spolupráci s tatérem Kamilem Mocetem. Tento produkt nabízí vynikající užitné hodnoty a kvalitu, kterou jiné značky nedosahují.
 
Všechny naše Cartridge KWADRON jsou navrženy tak, aby splňovaly nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Při jejich výběru můžete mít jistotu, že získáte nástroje, které vám pomohou dosáhnout dokonalých výsledků při tetování.

Nejprodávanější