Péče o PMU

Péče o permanentní makeup je esenciální součástí péče po kosmetických zákrocích spojených s tetováním, jako jsou microblading, tetování obočí, rtů, očních víček či pokožky hlavy. V této kategorii naleznete produkty navržené k zajištění optimální regenerace, hydratace a ochrany pokožky, zajistí integraci pigmentů a pomohou zachovat dlouhotrvající a krásné výsledky.

Objevte špičkovou péči, jako je sérum Top Marks SMP Scalp Micropigmentation Aftercare Serum, které okamžitě ochlazuje pokožku, snižuje podráždění a pomáhá předcházet hyperhidróze. Pro péči o rty po permanentním make-upu nabízíme KWADRON PRETTY ME UP balzám na rty s vůní kokosu a manga. Řada TattooMed® PMU care a PMU acut poskytuje speciální regenerační péči pro různé fáze hojení. K dispozici jsou také specializované produkty jako After Care balzám Rosa pro různé části těla, včetně balzámu pro pokožku hlavy, oční linky a SPMU Semi Permanent Makeup Dry Heal Serum pro celkovou péči.

Produkty jsou vyvinuty s ohledem na citlivost a specifické potřeby tetované pokožky. Obsahují přírodní složky, jako jsou rostlinné oleje a vosky, vitamíny a extrakty, které zajišťují jemnou, ale účinnou péči. Nechybí ani čistící gel Rosa pro důkladné, ale šetrné odstranění nečistot a make-upu.

Nejprodávanější

33 položek celkem

Cena

20539
120539

Značky

Položek k zobrazení: 33
Nahoru
Další produkty