Pásky

Pásky jsou nezbytným příslušenstvím pro každého tatéra, poskytující ochranu, stabilitu a pohodlí během práce. Na našem e-shopu najdete širokou škálu pásek, které jsou určeny k zajištění gripů tetovacích strojků, zlepšení držení a zajištění hygieny. Tyto pásky, dostupné v různých barvách a velikostech, jsou navrženy tak, aby vyhověly různým potřebám a preferencím všech tatérů.

V naší nabídce najdete ochranné pásky na gripy, které jsou vyráběny z pružného latexového materiálu a poskytují pohodlnější držení. Tyto pásky jsou kompatibilní s populárními gripy jako Cheyenne Hawk a jsou dostupné v různých barvách a motivech, včetně armádní zelené, černé nebo dokonce s potiskem lebek. Kromě toho nabízíme i speciální produkty jako 3M Transpore lepicí pásku, která je ideální pro zajištění krytí a uchycení obalů a příslušenství. Tato páska je hypoalergenní a nezanechává otisky na kůži.

Pro ještě větší pohodlí a efektivitu práce nabízíme také inovativní lepicí pásky, jako je Samolepící páska Piranha nebo Black Magic Tape Unistar, které jsou omyvatelné a vhodné pro uchycení různých materiálů na pracovní ploše. Všechny naše pásky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a navrženy tak, aby vydržely náročné podmínky tetovacího studia a zároveň zůstaly příjemné pro kůži.

Nejprodávanější

7 položek celkem

Cena

30590
130590

Značky

Položek k zobrazení: 7