Mýdla, pěny

Mýdla a pěny jsou nepostradatelným pomocníkem každého profesionálního tatéra, který dbá na precizní práci a hygienu. V naší nabídce naleznete širokou paletu produktů od osvědčených značek jako KWADRON, Green Agent Skin, Sunskin či Aloe Tattoo. Každý produkt je pečlivě vybrán, aby odpovídal nejvyšším standardům pro péči o tetovanou pokožku, s ohledem na její čištění, regeneraci a ochranu.

Naše mýdla a pěny jsou formulovány tak, aby šetrně odstraňovaly nečistoty a zbytky inkoustu, přičemž respektují přirozené pH pokožky a podporují její rychlou regeneraci. Naleznete zde produkty s přidaným aloe vera, vilínem či levandulí, které jsou známé svými zklidňujícími a antibakteriálními vlastnostmi. Výběr je široký – od klasických zelených mýdel po speciální pěny, které umocňují komfort klientů během i po tetování.

Vyzkoušejte naše koncentráty pro přípravu čistících roztoků, nebo sahněte po připravených pěnách pro okamžité použití. Vyberte si kvalitu, která zaručuje bezpečnost, komfort a dlouhotrvající krásu vašich tetování.

Nejprodávanější

43 položek celkem

Cena

792800
1792800

Značky

Položek k zobrazení: 43
Nahoru
Další produkty