Cartridge EZ V-SELECT

Cartridge EZ V-SELECT představují špičkové tetovací nástroje od renomované značky EZ Tattoo Supply. Tato kategorie produktů je navržena tak, aby splnila všechny potřeby profesionálních tetovacích umělců, a to díky svému bezpečnostnímu systému V drive membrány, vysoce kvalitním jehlám a skvělému toku barvy.
 
V naší nabídce najdete různé varianty těchto cartridge - EZ V-SELECT Round Liner pro precizní linkování, Round Shader Long Taper a Curved Magnum Long Taper pro dokonalé stínování, a také Magnum Long Taper pro širokou škálu technik a stylů. Každý z těchto produktů je navržen tak, aby splňoval specifické potřeby a techniky tetování, a to s ohledem na maximální komfort a efektivitu.
 
Stejně jako všechny naše cartridge, i tyto EZ V-SELECT jsou 100% sterilizované EO plynem a jednotlivě balené, což zaručuje nejvyšší hygienické standardy. Každá cartridge je navíc vyrobena z chirurgické oceli a chirurgického plastu pro maximální bezpečnost a trvanlivost. Vyberte si cartridge EZ V-SELECT pro špičkovou kvalitu a výkon.

Nejprodávanější

4 položek celkem

Cena

3234
13234

Značky

Položek k zobrazení: 4