BIOTAT Tattoo Glide Blush znecitlivující pracovní gel 100g

Kód: 25429
399 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Luxusní tetovací gel, který znecitliví oblast při práci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vazelína s nádechem přírodní růžové barvy. Používejte jej jako jakoukoli vazelínu nebo procesové máslo s přidanými výhodami znecitlivění oblasti a zároveň dramaticky snížení otoku a zarudnutí. Na rozdíl od produktů na bázi lidokainu to nenafukuje kůži, takže je obtížné tetování, váš zákazník bude po celou dobu v klidu. Klouzání je super hladké a neucpává jehly ani nesmaže váš přenos. Naši umělci milují transparentní skluz, umožňuje vám pracovat s černou a šedou a světlejšími barvami s větší přesností.

Využijte silné přirozené znecitlivující vlastnosti hřebíčkového oleje, veganského medu a levandule k znecitlivění oblasti, snížení zarudnutí a zánětu.

Biotat je světovým lídrem v oblasti přirozeného znecitlivění. Používáme pouze ty nejlepší ingredience bez umělých barviv nebo vůní a bez stromečků na etiketách na ekologických obalech.

Použití: Pracovní vazelína

OBSAHUJE:

Medical Grade White Petrolatum, Syzygium Aromaticum, glycerol, veganský med, levandule, slída.

UPOZORNĚNÍ:

Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Vyhněte se očnímu okolí, pokud dojde ke kontaktu, okamžitě opláchněte vodou. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc. Přestaňte používat, pokud se objeví jakákoli kožní reakce. Nepoužívejte, pokud jste citliví na eugenol.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Biotat je prémiová kosmetika, která používá nejlepší přírodní organické ingredience tam, kde je to možné, a dovedné míchání esenciálních olejů v kombinaci s ekologickým balením.