Cartridge FK IRONS Vertix

Cartridge VERTIX od amerického FK IRONS byly navrženy pro největší světové umělce. Tcartridge jsou navrženy tak, aby splnily všechny potřeby profesionálních tetovacích umělců, a to díky svému průhlednému a odnímatelnému hrotu pro maximální přehled o toku barvy a pro přesné nastavení.
 
V naší nabídce najdete různé varianty těchto cartridge - FK IRONS Vertix Round Liner pro precizní linkování, Round Shader pro dokonalé stínování, a také Magnum Curved a Magnum Long Taper pro širokou škálu technik a stylů. Každý z těchto produktů je navržen tak, aby splňoval specifické potřeby a techniky tetování, a to s ohledem na maximální komfort a efektivitu.
 
Stejně jako všechny naše cartridge, i tyto FK IRONS Vertix jsou osazeny nízko napěťovou membránou, která zabraňuje zpětnému natečení barvy do motoru a výrazně snižuje vibrace při práci. Každá cartridge je navíc vyrobena s důrazem na kvalitu, s perfektními jehlami z japonské chirurgické oceli a je kontrolována dvoustupňovou kontrolou. Vyberte si cartridge FK IRONS Vertix pro špičkovou kvalitu a výkon.

Nejprodávanější

Vertix Magnum Curved (Varianta Vertix 9 Magnum Curved Long Taper 0,35mm 1209MBPCLT BugPin)
 
od 46 Kč
Vertix Round Liner (Varianta Vertix 3 Round Liner 0,30mm 1003RL)
 
od 43 Kč
Vertix Round Shader (Varianta Vertix 5 Round Shader Medium Taper 0,30mm 1005RSM)
 
od 46 Kč
Vertix Magnum (Varianta Vertix 13 Magnum Medium Taper 0,35mm 1213MM)
 
od 46 Kč
4 položek celkem

Cena

4346
14346

Značky

Položek k zobrazení: 4