Cartridge TATSoul Envy Gen 2

Cartridge TATSoul Envy Gen 2 představují novou éru v oblasti tetovacích nástrojů. Tato kategorie nalzenete cartridge, které jsou výsledkem dlouholetého vývoje a inovací amerického výrobce TATSoul. Cartridge jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální pohodlí a kontrolu během tetování, což je dosaženo díky elegantnímu, lehkému designu a opoře pro prsty.
 
V nabídce najdete produkty jako TATSoul Envy Gen2 Round Liner, TATSoul Envy Gen2 Round Shader a TATSoul Envy Gen2 Curved Magnum. Tyto cartridge jsou vyrobeny z kvalitní chirurgické oceli a jsou vybaveny optimálním tvarem špičky pro požadovaný tok barvy. Gumový návlek na cartridge zajišťuje pohodlné držení během celého procesu tetování.
 
Průsvitné tělo cartridge umožňuje snadnou kontrolu množství barvy a přehled nad tetovaným místem. Každá jehla prochází důkladným 30bodovým procesem kontroly, aby splnila nejvyšší standardy kvality. Tímto způsobem TATSoul zajišťuje, že každá cartridge Envy Gen 2 je dokonalá a připravená splnit požadavky nejnáročnějších umělců.

Nejprodávanější

7 položek celkem

Cena

4985
14985

Značky

Položek k zobrazení: 7