ENVY PICO PMU 3 RL 0,18MM 0503RL

Kód: 56661
Množstevní sleva
Značka: TATSoul
85 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Kvalitní cartridge na permanentní makeup s membránou a komfortním držením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Envy Gen 2 PICO PMU cartridge liner. Populární a dokonalá volba pro všechny typy jehel, používaná pro linky očí a rtů, vylepšení řas, pihy krásy a mikropigmentaci vlasů. PICO varianta s ještě užší plastikovou špičkou ideální pro detailní práci.

Vyvinuty z cartridgí Envy Gen 2, cartridge Envy Pico přinášejí nové konfigurace. Speciálně navrženo pro permanentní make-up včetně mikropigmentace pokožky hlavy a veškeré estetiky obličeje.

Kompatibilní se všemi cartridge strojky od kvalitních značek, jako jsou Cheyenne (Hawk), FK Irons, Microbeau a Bishop Rotary. Cartridge mají membránovou funkci, která neumožňuje zpětný tok inkoustu nebo krve do vašeho stroje nebo gripu, což výrazně zvyšuje úroveň hygieny a zkracuje váš čas strávený čištěním a sterilizací - a čas jsou peníze...

Envy Gen 2 Pico PMU cartridge jsou dodávány v krabičkách po 10 kusech, každá kazeta je balena jednotlivě v blistru a je sterilizována EO plynem.

Proces kvality
Každá cartridge Envy Pico prochází 30bodovým procesem kontroly, než získá název Envy. Tak se může pochlubit nejvyšším standardem QC procesu v oboru, můžete si být jisti, že cartridge Envy Pico budou vždy v maximální kvalitě.

Schváleno umělci
Umělci podporují inovace TATSoul Envy pomocí zpětné vazby umělců do všech návrhů produktů.

Komfortní držení
Komfortní návlek na cartridge vám umožňuje větší kontrolu a přesnost s možností opřít prst dále dolů blíže k jehle.

Jemnější detail
Navrženo a vylepšeno tak, aby překračovalo současné standardy kvality v průmyslu estetiky obličeje. Envy Pico Cartridges umožňují umělcům SPMU vytvářet ty nejlepší linie a realistické tahy vlasů.

Baleno po 10ti kusech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: