Mini Vortex mixér na barvy + 2x silikonové víčko

Kód: 53737
3 990 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Před použitím tetovacích barev je velmi důležité je důkladně protřepat, aby se všechny složky promíchaly a barva měla vždy stejný odstín a lesk. Neztrácejte čas protřepáváním inkoustů. Pořiďte si mini mixér Vortex na barvy, který rozmíchá barvu za 5 vteřin!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mini Vortex je perfektní mixer pro tetovací barvy v lahvičkách. Pro použití jednoduše přiložte lahvičku na měkký vrch mixéru Vortex pro jejich zamíchání. Mixer začne míchat a přestane, jakmile lahvičku sundáte z vrchu mixéru. Mixer Mini Vortex pracuje při konstatní rychlosti 3000 ot/min s průměrem 5,5mm, tedy lahvičku 30ml barvy promíchá za zhruba 5 vteřin! Díky kompaktní velikosti se mixer vejde všude a pomocí speciálně konstruovaných nožek neklouže po stole.

Pozor! Při výměně silikonového víčka se podívejte do vyměněného víčka, zda se vibrační destička neodlepila. Tato část je nutná pro správné používání. Při výměně silikonového nástavce odstraňte plastovou vložku předmontovaného nástavce na spodní straně a nasaďte ji odpovídajícím způsobem na náhradní silikonový nástavec.

 

Mini Vortex v akci

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: