WORLD FAMOUS LIMITLESS - AD PANCHO SET 6x - 30ML

World Famous Limitless - Pancho Pastel Grey Set (6x 30 ml) je perfektní set šesti barev, které jsou ideální na použití při černošedých kompozicích a portrétů.

Dostupnost Skladem
Kód: 57211
4 400 Kč
WORLD FAMOUS LIMITLESS - AD PANCHO SET 6x - 30ML
3292 2 world famous limitless ad pancho set 6x 30ml
Novinka

World Famous Limitless - Pancho Pastel Grey Set (6x 30 ml) je perfektní set šesti barev, které jsou ideální na použití při černošedých kompozicích a portrétů. Barvy mají pastelový odstín, který je typický právě pro světového tatéra A.D. Pancha, který tyto tóny namíchal.

Řada barev Limitless od World Famous Tattoo Ink vytvořená speciálně pro splnění nejnovější předpisy Evropské unie REACH platnými od 4. ledna 2022. Odstíny barev v novém složení splňující ta nejpřísnější kritéria. Řada Limitless představuje paletu barev napříč spektrem nejžádanějších odstínů používaných světově nejznámějšími umělci. V rámci úsilí o prosazování bezpečnosti v odvětví tetování společnost World Famous zajistila splnění všech nových požadavků Evropské unie podle předpisů stanovených nařízením REACH. Jednoduše záruka nejvyšších standardů kvality a bezpečnosti.

Nikdy netestováno na zvířatech - Lepší pro imunitu a celkové zdraví - Spolehlivější a bezpečnější pro pokožku - Inkoust s delší výdrží a lepší živostí Vyrobeno v USA Vhodné pro vegany.


Certifikace SDS

Doplňkové parametry

Kategorie: World Famous Limitless
Objem: 30ml
Odstín: šedivá
Splňuje nařízení REACH: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.