Jak to bude s tetovacími barvami v roce 2022?

Domů / BARVY / EU SCHVÁLENÉ TETOVACÍ BARVY / I AM INK REACH COMPATIBLE

Rakouské kvalitní tetovací barvy splňující regulace EU

(5) Rakouské tetovací barvy kompatibilní s nařízením REACH
I AM INK REACH COMPATIBLE

Rakouský výrobce kvalitních tetovacích barev splňující nejpřísnější kritéria EU. 

S PRVNÍ GENERACÍ představuje I AM INK® most mezi nekompatibilními. Barva, která kombinuje aplikační požadavky umělců s nejvyšší kvalitou pigmentu a surovin.

PRVNÍ GENERACE je věnována kontrastům černé a bílé, bez nichž by mnoho věcí ve světě tetování nebylo možné. Volba pigmentu dává PRVNÍ GENERACI černou, která téměř úplně absorbuje světlo a zanechává tak hluboký černý barevný dojem - bez kontaminace karcinogenními látkami, jako jsou PAH nebo AA. A bílá, která krystalickou strukturou dosahuje tak vysoké optické hustoty, že se téměř shoduje s ideální bílou - aniž by akceptovala nadměrné znečištění těžkými kovy.

Pokročilá formulace nám již umožňuje vyhovět nejen aktuálnímu ResAP2008_1, ale také plánované, velmi přísné regulaci ECHA.

Černá - tmavší než nejhlubší propasti. Bílá - jasnější než nejjasnější světlo.

DRUHÁ GENERACE
DRUHÁ GENERACE I AM INK® představuje revoluční sérii Silverwash založenou na FIRST GENERATION Sumis.

Série Silverwash uspokojuje potřeby všech umělců s vysokými nároky na kvalitu pigmentu a praktickými zkušenostmi, což vám dává nekonečné nové možnosti efektů a barevné hloubky.

DRUHÁ GENERACE se zaměřuje na řadu strojně namíchaných směsí černá-sumi / bílá, které se velmi snadno zpracovávají a přinášejí optimální výsledky. URBAN BLACK 7, univerzální černá, která byla vyvinuta společně se známými tetovacími umělci z oblasti písma, je ideální pro čáry i stínování.

Díky výběru pigmentů dodává DRUHÁ GENERACE inkousty, které jsou vyráběny bez karcinogenních látek, jako jsou PAH nebo AA. Vysoce vyvinutá formulace již umožňuje vyhovět nejen aktuálnímu ResAP2008_1, ale také plánovanému, velmi přísnému nařízení ECHA.


Vyberte parametry zboží
Výrobci
Skladem
Výrobků na stranu: 24 48 100 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
I AM INK- First Generation 1 - Sumi - 100ml I AM INK- First Generation 1 - Sumi - 100ml Kód: 57070
Poslední kusy na skladě!
890 Kč
PROHLÉDNOUT
I AM INK- First Generation 1 - Sumi - 200ml I AM INK- First Generation 1 - Sumi - 200ml Kód: 57118
Připraveno k odeslání
1 690 Kč
PROHLÉDNOUT
I AM INK- First Generation 1 - Sumi - 50ml I AM INK- First Generation 1 - Sumi - 50ml Kód: 56811 Garance dlouhé expirace Garance dlouhé expirace Splňuje nařízení REACH EU Splňuje nařízení REACH EU
Poslední kusy na skladě!
470 Kč
PROHLÉDNOUT
I AM INK- First Generation 4 - Sumi - 200ml I AM INK- First Generation 4 - Sumi - 200ml Kód: 57071
Poslední kusy na skladě!
1 690 Kč
PROHLÉDNOUT
I AM INK- Second Generation 2 - Silver - 50ml I AM INK- Second Generation 2 - Silver - 50ml Kód: 56687 Garance dlouhé expirace Garance dlouhé expirace Splňuje nařízení REACH EU Splňuje nařízení REACH EU
Poslední kusy na skladě!
470 Kč
PROHLÉDNOUT
Výrobků na stranu: 24 48 100
 Název Cena