Tetovací fonty, písmo 64 stran

64 stran, 21x28 cm, 37 kompletních abeced

Dostupnost Skladem
Kód: 55410
250 Kč
Tetovací fonty, písmo 64 stran

V této knize najdete spoustu nápadů na písma a různé způsoby, jak napsat svůj tetovací text. Najdete zde 37 úplných abeced doplněných o 923 skript a fotografie pozic těla, jen aby vám poskytly představu o některých (z mnoha) možných pozicích pro tetování. Všechna písma a skripta v knize Tattoo Fonts byla ručně vytvořena, v souladu s uměním kaligrafie - a také s uměním tetování, které vyžaduje trpělivost a dobrou ruční zručnost.

Písma jsou velmi různorodá a zahrnují dětský rukopis pořízený z cvičebních sešitů z minulých let, lineární psaní, elegantní kaligrafii (jednoduchou i zdobenou) a některé verze psané velkými písmeny. Některé skripty oslavují věčná témata (rodinu, lásku, domov, svobodu), jiné jsou citáty z filmů a písní (například píseň "All You Need Is Love" od Beatles má čestné místo) a pocházejí z různých zdrojů.

Mezi nové motivy patří ekologicky šetrné skripty a vertikální skripty navržené tak, aby byly kolmé na tetování podél páteře, na pažích nebo kdekoliv jinde, jak si přejete.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: