Unistar - hojivá fólie (náplast) v roli 10m x 15cm

Kód: 50284
799 Kč –12 %
Untitled 1
799 Kč –12 % 699 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Ochranná folie po tetování pro rychlejší hojení. Používání je velmi pohodlné, protože je prakticky nezjistitelné a díky pružnosti a roztažnosti jej snadno umístíte kamkoli na tělo

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNISTAR TETOVACÍ FÓLIE PÉČE O PLEŤ 10 M

Pro každého tatéra a častého zákazníka tetovacích salonů je 10m dlouhá role tetovací fólie Unistar Skin Care naprostou nutností. Tento film si díky mnoha výhodám ukradl srdce tatérů, kteří dbají na správné zahojení tetování svého klienta, což svědčí o profesionalitě. Fólie je volbou číslo jedna lidí, kteří rádi zdobí svá těla tetováním a neustále přemýšlejí o dalším projektu. Zaručuje jim řádnou ochranu jejich malých uměleckých děl, hojení a každodenní pohodlí.

Co je tetovací fólie Unistar Skin Care a proč ji potřebujete?

Jedná se v podstatě o tenký obvaz ve formě adhezivního filmu, který se aplikuje na čerstvé tetování. Používání je velmi pohodlné, protože je prakticky nezjistitelné a díky pružnosti a roztažnosti jej snadno umístíte kamkoli na tělo. Jeho velkou výhodou je, že na kůži vydrží až několik dní!

Jak funguje tetovací fólie Unistar Skin Care?

Tento tenký adhezivní film poskytuje vlhké hojivé prostředí během první a nejkritičtější fáze hojení tetovací rány, hned po aplikaci tetování. Chrání nové tetování před náhodným oděrem a poskytuje voděodolnost na vnější straně. Vytváří antimikrobiální povlak, který zabraňuje pronikání patogenů a vnějších nečistot do rány. Film je prodyšný a umožňuje přivádění kyslíku k pokožce a umožňuje odpařování přebytečné vlhkosti. Zabraňuje tvorbě strupů a výrazně snižuje riziko infekce. Je také důležité, aby zabraňovala zašpinění oblečení a tím chránila před vnějšími dráždivými látkami, jako je dotek látky z oblečení.

Jak používat tetovací film Unistar Skin Care?

Role obvazu má rozměry 10 m x 15 cm, takže se můžete snadno rozhodnout, kde chcete roli ustřihnout a jakou velikost fólie použijete. Pro správné použití role byste měli nové čerstvé tetování důkladně omýt antibakteriálním zeleným mýdlem, nechat tetování asi tak 2 minuty odpočinout a poté nastříkat Tattoo Finishem. Nechte důkladně zaschnout asi cca 10 minut.

 Po uplynutí této doby si v čistých rukavicích ustřihněte z role požadované množství fólie.

  1. přeložte fólii u šipek na 2 části
  2. sloupněte ochranný obal u kratší strany
  3. nalepte nejméně 3 cm od okraje tetování a jemně přitlačte
  4. sejměte zadní ochranný povlak na delší straně fólie, tak aby ležela celá fólie na tetování
  5. lehkým tlakem uhlaďte od středu šipek ke krajům tetování
  6. v případě ze vám fólie nevystačí na celé tetování, vezměte další požadovaný díl fólie a překryjte minimálně 2 cm na již nalepenou fólii.

Po aplikaci může být fólie nalepena na 12 až 24 hodin. Následující aplikace pak na 24 hodin. Před všemi aplikacemi omyjte kůži mýdlem a vodou a usušte. Krvácení z rány je během hojení normální. V případě krvácení omyjte kůži mýdlem a vodou, usušte a nalepte novou fólii. V Případě odlepení nahraďte fólii novou.

Sundání fólie

V případě, že chcete fólii odstranit, chyťte okraj fólie a pomalu ji odlupujte, nestrhávejte! V případě, že fólie pevně drží, pokropte ji před sundáním vodou. Voděodolnost náplasti umožňuje pocení na tetované pokožce. Průhledná a voděodolná náplast je vyrobena z polyuretanu, který propouští pot.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hojivé fólie a tattoo finish
Délka: 10m
Šířka: 15cm
Výrobce: Unistar

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: