Domů /

Tattoo Goo

Proč jsme lídrem na trhu?

Každou minutu někdo na světě použije výrobek Tattoo Goo. Od našeho vzniku v roce 1998 jsme již prodali miliony produktů, které poskytují profesionálním tatérům i zákazníkům jedinečnou následnou péči o tetování.

CRUELTY FREE A VYSOKÁ KVALITA

Společnost PETA udělila produktům Tattoo Goo® označení cruelty free potvrzující, že nebyly testovány na zvířatech.

DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO

Všechny produkty Tattoo Goo® byly dermatologicky testovány. Studie potvrdily, že žádný z našich výrobků nezpůsobuje podráždění ani alergické reakce.

PŘÍSADY USNADŇUJÍCÍ HOJENÍ

Olivový olej

Olivový olej je známý pro své výborné přírodní hydratační a antioxidační účinky. Naše tělové mléko Tattoo Goo® Lotion je založené na jedinečné technologii Healix Gold, která se vyznačuje hojivými účinky, a obsahuje tři druhy olivového oleje spolu s vitamíny A, D a E.

Podívejte se také na další výrobky z portfolia našich hojivých produktů.

Nálož vitamínu B5

Do našeho tělového mléka Tattoo Goo® Lotion jsme začali přidávat také panthenol (provitamin B5), který je nejúčinnější dosud známou přísadou produktů následné péče o tetování.  Pomáhá zvlhčovat pokožku a přispívá k obnově jejích buněk. U starších tetování navíc dokáže revitalizovat barvy.

Vůně levandulového oleje

Levandulový olej má, kromě toho, že krásně voní, také antimikrobiální vlastnosti. Minimalizuje riziko infekce, brání vzniku jizev a vyhlazuje tkáň. Náš krém Tattoo Goo® Salve se pyšní vysokým obsahem této zázračné přísady, která ještě navíc pomáhá stimulovat krevní oběh.

Co u nás nenajdete?

Při výrobě našich produktů nepoužíváme přísady, jako jsou lanolin nebo ropa, které mohou ucpávat póry a zpomalovat proces hojení. Lanolin může také způsobovat alergické reakce, což vede ke zvýšení pravděpodobnosti vzniku infekce.

Tetování pořád jako nové

Naše produktové portfolio zahrnuje vše od péče o nové tetování až po zajištění toho, aby i zahojené tetování zůstalo co nejdéle jako nové. Naše tělová mléka Tattoo Goo® a Ink Fixx® Lotions skvěle hydratují, výrobek Tattoo Goo Renew® SPF 50+ zase zabraňuje blednutí tetování způsobeného slunečním zářením.  

Mnohem víc než jen tetování

Široká škála našich výrobků určených k péči o piercing zahrnuje produkty od ústních vod s desinfekčními účinky až po extra účinné antiseptické spreje, které obsahují přísady té nejvyšší kvality, usnadňují a urychlují hojení piercingů s redukcí jizev.

Od umělců pro umělce

Při vývoji našich produktů úzce spolupracujeme s tatéry i dermatology, abychom zajistili vysokou kvalitu a péči během všech fázi tetovacího procesu, a abychom jej co nejvíce usnadnili. Naše produkty Stencil Stay a Stencil Off, které jsou vhodné i pro vegany uleví kůži podrážděné tetováním, zatímco výrobek Pro-Series s obsahem bambuckého másla kůži zase perfektně zvláčňuje.


Výrobků na stranu: 24 48 100 Třetinová galerie Malé řádky