Nekonečno & láska

Kód: 50300
250 Kč
Skladem
Možnosti doručení

64 stran, 21x28 cm, 350 motivů, černobílé, linie, barvy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Symbol nekonečna v mnoha originálních verzích a nádherných návrzích, které oslavují lásku k rodině, rodičům nebo partnerovi.
Navíc: láskyplné dopisy, zámky lásky, polibek milenců, nápisy věnované lásce, probodnutá srdce a zlomená srdce, a samozřejmě srdce věčné lásky zdobené krásnými, tematickými vzory. Nezapomínáme ani na cool lásku - zastoupenou slogany "mír a láska" - a lásku ke skříni s veselou sbírkou oblíbených jídel. Pokud se podíváte uvnitř, najdete také symbol nekonečna v mnoha originálních verzích, některé zahrnují písma, hvězdy, peří, vlaštovky nebo spletené tělo hada...

Kromě interpretací klasického čísla 8 na boku, zde najdete návrhy s ouroborosem (hadem, který sežere sám sebe), nekonečným trojúhelníkem - známým také jako nemožný trojúhelník - a dalšími variantami na toto téma. Nekonečno znamená "bez konce" a také představuje univerzální lásku, věčnost a regeneraci. Láska a tetování byly vždy spojeny. Srdce je nejoblíbenějším tetováním, které symbolizuje lásku, ale když se podíváte na stránky "Infinity & Love", objevíte jich mnohem víc!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: