Kwadron cartridge PMU Optima Plus

Jehly obohacená o unikátní technologii 6+1, která umožňuje ještě přesnější a stabilnější provoz s větším zatékáním pigmentu do pokožky bez efektu rozlití. Optima Plus je nejnovější produkt z revoluční řady kazet Kwadron PMU Optima.

Kód: 21482/KWA
58 Kč
Kwadron cartridge PMU Optima Plus
optima4
Množstevní sleva
:: Kwadron cartridge PMU Optima PLUS 25/1RLLT
Vyprodáno | 21482/KWA
58 Kč
:: Kwadron cartridge PMU Optima PLUS 30/1RLLT
Vyprodáno | 21482/KWA2
58 Kč

Optima Plus je nejnovější produkt z revoluční řady Kwadron PMU Optima.

Technologie 6 + 1 - unikátní stabilizace jehly

Díky použití systému 6 + 1 Technology v Optima Plus jsme získali větší stabilizaci jehly během procesu pigmentace. 6 stabilizačních jehel chrání vodicí jehlu proti deformaci, což umožňuje vytvářet extrémně přesné linie a body. Práce s kazetou Optima Plus je čistá a efektivnější.

Vaše kreativita si zaslouží víc!

Díky vysoké tuhosti jehly a zvýšenému toku pigmentu do pokožky vám Optima Plus poskytne nejvyšší přesnost a ještě větší efektivitu, což vám umožní pracovat kratší dobu. Jehla 1 RL ještě nikdy neposkytla tak úplnou kontrolu během pigmentace.

Bezpečnost především

Cartridge Kwadron Optima Plus mají bezpečné pouzdro z lékařského plastu, které umožňuje snížit tření mezi jehlou a pouzdrem a zajišťuje vysokou kulturu práce. Integrovaný jehlový systém zaručuje nejvyšší bezpečnostní a hygienické standardy. Každá kazeta Kwadron PMU Optima je zabalena ve sterilním jednorázovém obalu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: