Tattoo Professionist 11 - Delfíni

Kód: VS40
499 Kč –80 %
delfin
499 Kč –80 % 99 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Limitovaná edice
31x21 cm, 84 stran, spirálově vázané album, černobílé a barevné provedení od různých umělců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dolphin designy jsou absolutní, nehynoucí klasikou ve světě tetování. Jsou oblíbené jak u mužů, tak u žen, mladých i starých... je to téma, které se hodí každému a které lze díky své bohaté symbolice interpretovat v několika různých stylech.

Delfín, mořské zvíře, které je oslavováno pro svou inteligenci a energii, představuje mnoho pozitivních vlastností. Symbolizuje pohodu, zdraví a rovnováhu, dobrou náladu, vitalitu a komunikativního, radostného ducha.

Delfín je také symbolem ochrany, vedení a spásy. Existuje mnoho příběhů, které se vyprávějí od starověku, o delfínech, kteří jdou zachránit lidi, kteří spadli do moře. Tato stvoření jsou nyní známá tím, že šťastně plavou podél lodí, zatímco ve starověkých legendách delfíni doprovázeli bohy moře a byli jejich posly.

V mnoha kulturách se má za to, že delfín má magickou moc, protože působí jako spojovací článek mezi lidmi a mořským světem. Pro Kelty byl ochráncem svatých studní a vod.

Delfíní tetování tedy může vyjadřovat různé myšlenky a svým ušlechtilým charakterem nás může povzbudit k rozvoji univerzálních vlastností, jako je láska a regenerace ducha prostřednictvím úsměvu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: