Piranha Antiseptic Soap - antiseptické mýdlo 1L

Kód: 28824
Novinka
Značka: Piranha
349 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Antiseptické mýdlo je tekutý mycí prostředek s dezinfekčním a dezodoračním účinkem, který je speciálně vyvinutý pro dokonalou hygienu rukou. Obsahuje látky přírodního původu pocházející z kokosového oleje, které udržují ruce hladké a hydratované i po opakovaném mytí. Vhodné pro tu nejcitlivější a nejjemnější pokožku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Antiseptické mýdlo je tekutý mycí prostředek s dezinfekčním a dezodoračním účinkem, který je speciálně vyvinutý pro dokonalou hygienu rukou pro pracovníky v potravinářském průmyslu nebo v nemocničním prostředí. Pokročilé složení kombinuje dvě konkrétní účinné látky, které zaručují okamžitý, silný, dlouhodobý a širokospektrální baktericidní účinek.

Jediné umytí antiseptickým mýdlem Piranha stačí k dosažení optimální dezinfekce pokožky snížením a kontrolou bakteriální zátěže na pokožce.

Je dobře snášeno pokožkou a je vhodné i pro tu nejcitlivější a nejjemnější pokožku.

Obsahuje látky přírodního původu pocházející z kokosového oleje, které udržují ruce hladké a hydratované i po opakovaném mytí. Jeho pH respektuje přirozenou kyselost pokožky a zachovává si svou aktivitu i v přítomnosti tvrdé vody.

Objem: 1l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: