Octopad - Evidenční zápisník pro umělce

Evidenční zápisník je skvělým řešením pro tatéry, specialisty na permanentní make-up a piercing, kteří hledají jednoduchý a systematický způsob, jak si zaznamenávat informace o svých klientech.

Tento produkt umožňuje ukládat klíčové údaje o každém klientovi, včetně jeho osobních informací, typu procedury a použitých materiálech. Díky přehlednému a strukturovanému zápisu mohou být požadované informace o klientech rychle a snadno dohledány.

Dostupnost Skladem
Kód: OCT001
349 Kč
Octopad - Evidenční zápisník pro umělce
octopad otevreny
Novinka

Evidenční zápisník je ideální produkt pro tatéry, permanentní makeup artisty a piercingáře, kteří potřebují jednoduchý a přehledný způsob zaznamenávání informací o svých klientech. Tento zápisník obsahuje různé oddíly, ve kterých lze zaznamenat všechny důležité údaje o klientech

V zápisníku je také oddíl, kde zákazník může podepsat svůj souhlas s poskytováním služeb a se zpracováním svých osobních údajů. To je důležité pro ochranu soukromí osobních údajů a pro přizpůsobení služeb individuálním potřebám zákazníka.

Další oddíly zápisníku umožňují zaznamenat podrobnosti o kontaktních údajích, prováděných procedurách, použitých materiálech nebo případných zdravotních omezeních zákazníka. 

Evidenční zápisník je praktický a užitečný produkt pro tatéry, specialisty na permanentní make-up a piercing, kteří chtějí mít všechny důležité informace o svých zákaznících na jednom místě. 

Díky tomu se zlepší efektivita práce a zároveň se zvýší bezpečnost a spokojenost zákazníka.

Už nikdy nezapomenete co za materiál, barvu nebo pigment jste na klienty použily.

Další důležitou možností, kterou evidenční zápisník nabízí, je zaznamenávání použitých barev nebo pigmentů a jejich šarže. Toto je důležité pro případ, že by došlo k alergické reakci na pigment nebo pro potřeby opakované aplikace barvy v případě, že by zákazník požadoval doplnění nebo úpravu svého tetování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: