VIP SERVIS FK IRONS a MICROBEAU pro zákazníky Celtic Supply

VIP SERVIS FK IRONS a MICROBEAU pro zákazníky Celtic Supply - celtic-supply.cz   Všem zákazníkům Celtic Supply nabízíme nově VIP servis na produkty FK IRONS a MICROBEAU v případě poruchy strojku.

VIP SERVIS FK IRONS a MICROBEAU pro zákazníky Celtic Supply

Našim zákazníkům poskytujeme VIP SERVIS na produkty FK IRONS a MICROBEAU – na tetovací strojky a strojky na permanentní makeup.

V případě poruchy doručí zákazník strojek do Celtic Supply, který je ihned ozkoušen, pokud se projevuje závada a strojek je v záruční lhůtě, Celtic Supply po dobu opravy zapůjčí zákazníkovi bezplatně náhradní strojek Cheyenne nebo zdroj, aby mohl dále pracovat a nepřišel o zákazníky.

Celtic Supply po dobu opravy zapůjčí zákazníkovi bezplatně náhradní tetovací strojek, aby mohl dále pracovat a nepřišel o zákazníky.

Celtic Supply doručí reklamovaný výrobek výrobci FK IRONS do USA a komunikuje se servisem, informace o opravě pak předává zákazníkovi, včetně případné kalkulace. Po opravě pak doručí výrobek zpět zákazníkovi. Dopravu opět zákazník nehradí.
Upozorňujeme, že vzhledem k době dopravy je délka reklamace delší než 30 dní.

Akce se vztahuje na zákazníky Celtic Supply a na produkty u nás zakoupené. V případě, že výrobek nebyl zakoupený v Celtic Supply, hradí zákazník přepravní náklady na vyzvednutí zboží a zaslání do FK IRONS USA. 

Produkt musí být před vyzvednutím dopravní službou řádně zabalen, aby nedošlo k poškození při přepravě.

V případě neoprávněné reklamace budou zákazníkovi naúčtovány dopravní náklady.