VIP SERVIS CHEYENNE pro zákazníky Celtic Supply

VIP SERVIS CHEYENNE pro zákazníky Celtic Supply - celtic-supply.cz   
 
Všem zákazníkům Celtic Supply nabízíme nově VIP servis na produkty Cheyenne v případě poruchy strojku nebo zdroje.

 

VIP SERVIS CHEYENNE pro zákazníky Celtic Supply

Našim zákazníkům poskytujeme VIP SERVIS na produkty Cheyenne – na tetovací strojky a napájecí zdroje.

V případě poruchy výrobku Cheyenne si zákazník může objednat bezplatný svoz službou GLS přes Cheyenne reklamační formulář (nebo v PDF), tato dopravní služba produkt vyzvedne, doručí do Celtic Supply. Zákazník dopravu do Celtic Supply nehradí. Reklamační formulář zašlete na mailovou adresu: celticsupply@gmail.com.

Celtic Supply po dobu opravy zapůjčí zákazníkovi bezplatně náhradní strojek Cheyenne nebo zdroj, aby mohl dále pracovat a nepřišel o zákazníky.

Celtic Supply doručí reklamovaný výrobek do Cheyenne – MTDERM v Německu a komunikuje se servisem v Cheyenne, informace o opravě pak předává zákazníkovi, včetně případné kalkulace. Po opravě pak doručí výrobek zpět zákazníkovi. Dopravu opět zákazník nehradí.

 

Akce se vztahuje na zákazníky Celtic Supply a na produkty u nás zakoupené. V případě, že výrobek nebyl zakoupený v Celtic Supply, hradí zákazník přepravní náklady na vyzvednutí zboží a zaslání do Cheyenne Německo. 

Produkt musí být před vyzvednutím dopravní službou řádně zabalen, aby nedošlo k poškození při přepravě.

V případě neoprávněné reklamace budou zákazníkovi naúčtovány dopravní náklady.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení