Critical Atom pedál RCA

Kód: 56536
1 999 Kč
Skladem
Možnosti doručení
Nový kabelový pedál od Criticalu ideální k zdroji Atom a jiným

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento pedál má elegantní design v malé velikosti, ideální pro umělce na cestách. Hliníková horní část umožňuje kompaktní, ale robustní a kvalitní vzhled a konzistentní a spolehlivé funkce. Protiskluzové gumové dno zajišťuje, aby nožní spínač zůstal na místě při práci. Atom pedál je navržen pro bezproblémové připojení pomocí magnetu k napájecím zdrojům Atom, AtomX, AtomXR a MNML. Je také navržen tak, aby byl kompatibilní se VŠECHNY napájecími zdroji. Funkce Čistší, zjednodušující a moderní design Kompaktní velikost uvolní podlahu a cestovní prostor Robustní materiál nabízející estetiku a dlouhou životnost Při zapojování neklouže Funguje s RCA kabely (není součástí balení) Hliníková horní a gumová spodní část Specifikace produktu Hmotnost: 204 g Výška: 3,81 cm Průměr: 8,9cm RCA kabel není součástí balení Dvouletá záruka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

CRITICAL

Společnost Critical Tattoo byla založena v roce 2005 a nachází se v Renu, „největším malém městě na světě“, a je 30 minut od jezera Tahoe.
Americké výrobky pro profesionální tetovací umělce; kombinace přesného inženýrství, rozmanitých výrobních zkušeností a výjimečných zákaznických služeb před prodejem, během něj a po něm.

Jsou hrdí na to, že většina toho, co vyrábí, pochází přímo ze severní Nevady. Vše je navrženo a postaveno ve vlastní dílně s kompletní inženýrskou laboratoří, strojírenskou dílnou, montáží elektroniky a grafickým designovým studiem. umpžňuje jim tak omezit zahraniční zdroje na naprosté minimum.

Jejich hlavním cílem vždy bylo nabízet něco inovativního a přitom elegantního a čistého bez zbytečností.