💥 15 % sleva na všechny tetovací i PMU cartridge KWADRON

📅 Akce platí od 3. 11. do 16. 11. 2025

🛒 Kód KWADRON15 Vám přidá 15 % slevu na všechny tetovací i PMU cartridge

The Pigment x ELANORE St. Tropez 15 ml

Kód: 31973
Novinka Hybridní pigment
1 349 Kč
Skladem
Možnosti doručení

St. Tropez je teplý, neutrální pigment v odstínu kaštanové hnědé, který dodává obočí přirozenou hloubku, jemnost a plnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pigment St. Tropez je ideální pro přirozený a vyvážený vzhled obočí. Teplý kaštanový tón se skvěle hodí pro typy pleti Fitzpatrick 2 – 5 a vytváří jemný, ale výrazný efekt bez přehnaného kontrastu. Pigment je vhodný pro techniky Powderbrows, Hairstrokes i kombinované styly a zajišťuje měkký přechod a přirozenou texturu. Díky hybridnímu složení se snadno aplikuje, rovnoměrně hojí a poskytuje dlouhodobý, harmonický výsledek.

Technické parametry:
Typ: Hybridní pigment
Odstín: St. Tropez – teplá neutrální kaštanová
Obsah: 15 ml
Použití: Obočí / Oční linky

Doplňkové parametry

Kategorie: The Pigment
EAN: 9180016561793

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Povinná pole

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

S více než 40 lety zkušeností v oboru je The Pigment více než jen řada barev – je výsledkem skutečné vášně a odborných znalostí. Nová generace barev PMU je synonymem přesnosti, stability a profesionality – byla vyvinuta, aby vás co nejlépe doprovázela a podporovala ve vaší práci umělce.

Výrobní společnost : MM Operations GmbH
Adresa : MM Operations GmbH Gartengasse 8/8, AT-1050 Wien
E-mail : info@the-pigment.com