Obočí neutrální odstíny (Neutral BROWS)

Neutrální odstíny pigmentů pro obočí (Neutral BROWS) jsou základem pro každého, kdo hledá přirozený a dokonalý vzhled obočí. Na našem e-shopu nabízíme exkluzivní výběr produktů značky Biotek, které jsou speciálně navrženy pro dosažení přirozených a harmonických výsledků.

Nabízíme širokou škálu neutrálních odstínů jako Biotek Paris, Ibiza, Milan a další, vše ve velikosti 7ml. Tyto pigmenty poskytují plné pokrytí a jsou známé svou stabilitou, což zajišťuje, že barva zůstane konzistentní a bez nežádoucích barevných změn. Navíc jsou všechny produkty Biotek vyrobeny výhradně v Itálii z vysoce kvalitních surovin, jsou veganské, netestované na zvířatech a v souladu s evropskými a americkými předpisy.

Pro ty, kteří hledají komplexnější řešení, nabízíme také set „More Than Ever Brow Set“ obsahující 5x7ml různých odstínů, které se hodí pro široké spektrum pletí a barev obočí. Každý pigment má bohatou a krémovou texturu, což usnadňuje aplikaci jak pro permanentní make-up, tak pro microblading. Tyto prvotřídní produkty jsou ideální pro profesionály, kteří chtějí poskytovat svým klientům nejvyšší kvalitu a přirozený vzhled.

Nejprodávanější