Kwadron Cartridge System Magnum Essential Pack - vzorky cartridgí 18 ks
Kód: 88390Detailní popis produktu
Kwadron Cartridge System
Kwadron Cartridge System představuje kompletní systém cartridgí navržený pro maximální stabilitu, kontrolu a přesnost. Každý prvek systému, od ostrých jehel přes ochrannou membránu až po stabilizační mechanismus, je navržen s důrazem na plynulý chod a spolehlivost při každém použití.
Plná kontrola nad výplněmi s Magnum Essential Pack
Magnum Essential Pack není náhodnou kombinací velikostí. Jedná se o cílený výběr magnum konfigurací, které pokrývají běžné pracovní situace při stínování a vyplňování. Jehly zajišťují rovnoměrné ukládání pigmentu, stabilní tok barvy a kontrolu i při delších sezeních.
Sada je vhodná jak pro jemné přechody, tak pro syté a konzistentní výplně bez zbytečného opakování průchodů.
Co v sadě najdete
Celkem 18 cartridgí, 3 kusy od každé velikosti:
• 35/5 MG
• 25/7 MG
• 30/7 MG
• 35/9 MG
• 35/11 MG
• 35/15 MG
Tato kombinace umožňuje plynulý přechod od menších magnumů pro kontrolovanou práci až po větší konfigurace pro efektivní vyplňování větších ploch.
Vlastnosti
• Originální KWADRON Cartridge System
• Stabilizační systém pro konzistentní chod jehel
• Ochranná membrána proti zpětnému toku barvy
• Plast lékařské kvality
• Kompatibilní se standardními cartridge strojky
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | KWADRON sp. z o.o. sp.k. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Sosnowiecka 81, 31-345 Kraków, Poland |
| E-mail : | info@kwadron.net |
