FK IRONS

V posledních letech se FK (Fallen King) Irons stala jednou z nejvíce zavedených značek v oboru tetovacích strojků a vysoce kvalitního vybavení. Není divu, protože s FK Irons získáte nejen nejvyšší kvalitu, ale také strojky a příslušenství, které skutečně upoutají pozornost: moderní design završuje inovativní koncept Fk Irons.

#ShowMore#

Který rotační tetovací stroj FK Irons by to měl být? 
Pro dokonalé tetování budete potřebovat tetovací strojek, který bude lichotit vám a vašemu stylu tetování. Z tohoto důvodu nabízíme k zakoupení různé rotační tetovací stroje FK Irons. Vyberte si své osobní rotační strojky FK Irons z následujících modelů Spektra: Xion, Halo 2, bezdrátový FLUX nebo nejnovější EXO. Každý model je jedinečný a získává si umělce po celém světě díky své barevné rozmanitosti, přesnosti a spolehlivosti, která je skutečně nepostradatelná. Rotační stroje FK Irons jsou také velmi lehké a ergonomické. Ale nenechte se zmást: ano, stroje jsou lehké, přesto jsou vyrobeny jako jeden z nejodolnějších a nejrobustnějších strojů na světě, abyste si mohli užít dlouhotrvající radost.

Příslušenství od FK Irons - jen to nejlepší patří k sobě.
Když si vyberete svého osobního favorit z rotačních strojků FK Irons a rozhodnete se ho podpořit ve skvělém  bezproblémovém chodu, můžete si k němu přikoupit další příslušenství jako bezdrátový zdroj Darklab Hover, bezdrátový pedál Killswitch, náhradní baterie a spousty dalšího příslušenství

Nejprodávanější

21 položek celkem

Cena

1499032990
11499032990

Značky

Hmotnost

Napájení

Typ tetovacího strojku

Výdrž baterie

Zdvih

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 21
Nahoru
Další produkty