Hledáš práci v profi tetovacím studiu? Zkus tattoo kariéru

Domů / NOVINKY

PERMA BLEND - BROW DADDY GOLD COLLECTION SET 10 X 15ML

Kód: 56503 Garance dlouhé expirace Garance dlouhé expirace Novinka
Zlatá kolekce se skládá z 10 lahviček s teplými a neutrálními barvami od blond až po černou. Tato vysoce retenční (80–100%) škála barev umožňuje umělcům přesněji upravovat barvy podle podtónů pokožky klientky.
Výrobce: PERMA BLENDPERMA BLEND
Dostupnost: Připraveno k odeslání
9 999 Kč , plus doprava
 
PERMA BLEND - BROW DADDY GOLD COLLECTION SET 10 X 15ML

Zlatá kolekce Brow Daddy od Perma Blend je skutečně o vytváření zážitku, a to jak pro umělce, tak pro klienta. Od obalu až po produkt, The Gold Collection je o vytváření zážitku pro umělce a jejich klienty. Tato spolupráce spojuje kvalitu a reputaci pigmentů Perma Blend s vkusem, vzrušením a brilantností Brow Daddy a vytváří kolekci, která dává umělcům sílu a poskytuje jim skutečně jedinečný zážitek, na rozdíl od čehokoli před ním, v permanentním makeupu.

Zlatá kolekce se skládá z 10 lahviček s teplými a neutrálními barvami od blond až po černou. Tato vysoce retenční (80–100%) škála barev umožňuje umělcům přesněji upravovat barvy podle podtónů pokožky klienta. Opravy vyžadují řadu teplejších a / nebo chladnějších tónů, protože některé zářivější hnědé a blond vlasy nejsou pro všechny klienty perfektní. Zlatá kolekce nabízí barvy, které jsou neutrálnější, což je mnohem vhodnější pro mnoho klientů.

Brow Daddy spojil své znalosti a zkušenosti přímo s každým pigmentem a každou částí této kolekce, což umělcům umožnilo vytvořit pro své klienty stejné zážitky, jaké Brow Daddy pro něj má a nadále vytváří.

GOLDEN GODDESS teplé světlo až střední blond

 

BRONZITE tmavě hnědá s teplým oranžovým základem

 

BERRY BLONDE teplá střední až tmavá jahodová blond.

 

DARK TEDDY střední až tmavě hnědá neutrální žlutá.

 

BROUGE tmavě červenohnědá.

 

TRUFFLE DREAM chladná tmavá blond až světle hnědá.

 

HONEY MAGIC teplá žlutá základní.

 

SCHOKOLADE neutrální střední až tmavě hnědá.

 

ICED CARAMEL žlutá na základě chladné světlé blond.

 

TOKYO 黒 BLACK měkká černá.

 
Soubory