Critical CX-1 Generation2

Kvalitní napájecí zdroj od amerického výrobce kompatibilní se strojky Cheyenne

Dostupnost Skladem
Kód: 50219
5 990 Kč –2 % 5 890 Kč
Critical CX-1 Generation2
124 critical cx 1 generation2
5 990 Kč –2 %

Critical napájecí zdroj je jeden z nejmenších napájecích zdrojů, rozměr 8,5cm x 6,3cmx 2,6cm (váha 260g) - nastavtielná paměť pro 2 tetovací strojky. liner shader - přesně regulovatelná hodnota nastavení napětí 0-18V, rozslišení  nastavení 0,1voltu - zabudovaná ochrana proti přetížení - plně digitálně řídící mikroprocesor - možnost bez použítí pedálu - větší jasný LCD displej - pedál k kabel na RCA jack (6,3mm) - kvalítní provedení, černá barva

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

CRITICAL

Společnost Critical Tattoo byla založena v roce 2005 a nachází se v Renu, „největším malém městě na světě“, a je 30 minut od jezera Tahoe.
Americké výrobky pro profesionální tetovací umělce; kombinace přesného inženýrství, rozmanitých výrobních zkušeností a výjimečných zákaznických služeb před prodejem, během něj a po něm.

Jsou hrdí na to, že většina toho, co vyrábí, pochází přímo ze severní Nevady. Vše je navrženo a postaveno ve vlastní dílně s kompletní inženýrskou laboratoří, strojírenskou dílnou, montáží elektroniky a grafickým designovým studiem. umpžňuje jim tak omezit zahraniční zdroje na naprosté minimum.

Jejich hlavním cílem vždy bylo nabízet něco inovativního a přitom elegantního a čistého bez zbytečností.