Critical Atom X-R Black

Nejnovější zdroj od amerického Criticalu s možností bezdrátového pedálu a připojení dvou strojků
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 56539
9 999 Kč –20 % 7 999 Kč
Critical Atom X-R Black
2209 critical atom x r black
Akce
9 999 Kč –20 %
AtomX-R je navržen tak, aby nesl všechny stejné skvělé vlastnosti jako původní AtomX s následujícími doplňkovými funkcemi: 1. Přidaná schopnost bezdrátově synchronizovat s nožním spínačem CXP19 - méně vodičů pro čistší nastavení. 2. Duální výstupy pro připojení více strojků 3. Modernizovaný design překrytí pro zlepšení uživatelského rozhraní. AtomX-R je k dispozici ve třech vzrušujících designech - černé, růžové zlato / bílá a růžové zlato / černá. Vlastnosti: Duální výstup pro předvolby více strojů Kompatibilita bezdrátového pedálu k dispozici CXP19 Vestavěné neodymové magnety pro silné držení na kovovém povrchu Jumpstart povolen pro tvrdé spouštění strojků jako je Cheyenne Thunder Energeticky nezávislá paměť (obsahuje předvolby, i když je odpojeno napájení) Režimy momentového nebo udržovaného nožního spínače (snadné přepínání jedním tlačítkem) - stále spuštěno, nebo na stisknutí pedálu Tlačítko potlačení pedálu (není-li spuštěn nepřetržitý režim, není potřeba nožní pedál) Specifikace: Integrovaná ochrana proti zkratu Špičkový zapínací proud 6 A, skutečný RMS 3 A trvalý proud Univerzální vstup 110-240VAC 50 / 60Hz 2 roky plná záruka Vyrobeno v USA Součástí balení je i potvrzení o shodě pro Českou republiku a Slovensko.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

CRITICAL

Společnost Critical Tattoo byla založena v roce 2005 a nachází se v Renu, „největším malém městě na světě“, a je 30 minut od jezera Tahoe.
Americké výrobky pro profesionální tetovací umělce; kombinace přesného inženýrství, rozmanitých výrobních zkušeností a výjimečných zákaznických služeb před prodejem, během něj a po něm.

Jsou hrdí na to, že většina toho, co vyrábí, pochází přímo ze severní Nevady. Vše je navrženo a postaveno ve vlastní dílně s kompletní inženýrskou laboratoří, strojírenskou dílnou, montáží elektroniky a grafickým designovým studiem. umpžňuje jim tak omezit zahraniční zdroje na naprosté minimum.

Jejich hlavním cílem vždy bylo nabízet něco inovativního a přitom elegantního a čistého bez zbytečností.