Čepelka Biotek na microblading 16C - 0.18mm

Jednorázová čepelka Biotek pro microblading, sterilně balené - ideální pro jemné chloupky a pro práci na obtížnější pokožce

Dostupnost Skladem
Kód: 26063
30 Kč
Čepelka Biotek na microblading 16C - 0.18mm

Zlatá čepel Flexy 16C o průměru 0,18 - Ideální pro jemné chloupky a pro práci na obtížnější pokožce. BIOTEK s hrdostí představuje novou řadu produktů microblading navržených tak, aby se přizpůsobily vašim potřebám!

VŠESTRANNOST, zde je klíčové slovo, které odlišuje novou řadu microbladingů BIOTEK! Každý umělec je jiný, to víme, a uspokojit vás všechny se zdálo jako nesplnitelná mise, ale k dnešnímu dni můžeme říci, že jsme to dokázali! představujeme vám novou generaci microbladingových násadců a čepelí, které si můžete poskládat podle svých preferencí.

Výhody?

- všestrannost
- garantovaná úspora téměř 50 %!
- maximální kvalita

V nové řadě čepelí BIOTEK najdete nejžádanější a nejpoužívanější čepele na trhu. Každá krabička obsahuje 25 ks čepelí, jednotlivě balených, sterilních a jednorázových.

1ks čepele

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BIOTEK SE NARODIL V ROCE 1987 Z MUŽSKÉHO SNU
Massimo Froio, zakladatel a prezident Biotek Milano.
Po letech zkušeností v lékařském sektoru se Massimo nadchl pro tento rostoucí svět a založil Biotek, první italskou společnost vyrábějící tetovací strojky.

ZRODIL SE PERMANENTNÍ MAKEUP
Po pár letech se díky zkušenostem a spolupráci se skvělými umělci zrodil první permanentní make-up strojek na světě.
Od té chvíle následovalo mnoho okamžiků velkého profesionálního úspěchu, kteří vždy toužili po dokonalosti a vyvíjeli nástroje, které by mohly uspokojit požadavky trhu.

BIOTEK JE VEDOUCÍ ZNAČKOU V PMU
O 35 let později je Biotek přítomen ve 43 zemích světa s 50 akademiemi a více než 200 000 aktivními zákazníky.
Massimo Froio "Je pro mě velkou hrdostí, že mohu ve světě reprezentovat italskou dokonalost. Představte si, jaké zadostiučinění pro kluka, jako jsem já, který měl v hlavě sen, vidět ho realizovat. Mohu jen poděkovat vám všem, že si nás každý den vybíráte"