Bezdrátový svět tetování

Budoucnost tetování je tady a je bezdrátové. Dnešní bezdrátové tetovací stroje poskytují veškerou sílu a funkčnost tradičního tetovacího strojku a zároveň odstraňují mnoho z jejich komplikací.

Jaké jsou výhody používání bezdrátového tetovacího strojku?

Lehké a ergonomické bezdrátové tetovací strojky jsou konstruovány tak, aby poskytovaly hodiny nepřetržitého a pohodlného používání. Spolu s jejich intuitivním vestavěným nastavením napětí, jsou navrženy tak, aby vám umožnily trávit více času uměním a méně strojkem.

Bezdrátové tetovací strojky jsou ideální pro umělce, kteří často cestují nebo pracují na více místech. Nabijte náhradní baterie v autě nebo pomocí USB portu a máte ji připravenou další hodiny nepřerušovaného bezdrátového tetování.

Bezdrátový rotační tetovací strojek.

Bezdrátové rotační tetovací strojky přicházejí se všemi výhodami rotačních strojů a navíc s jednou velkou výhodou: žádné dráty, které by vám překážely v práci. Jeden z nejoblíbenějších modelů, InkJecta Flite X1, má nastavitelnou rychlost a hloubku a je kompatibilní se všemi předchozími doplňky Flite Nano. Rotační tetovací stroj FK Irons EXO je dalším špičkovým modelem, který vám může pomoci změnit vaši tetovací hru.

Bezdrátová tetovací pera.

Technicky jsou bezdrátová tetovací pera také typem rotačního tetovacího strojku, protože pracují s vnitřním rotačním systémem. Na rozdíl od strojů jako Inkjecta Flite X1 však bezdrátová tetovací pera nabízejí samostatný, efektivní vzhled a jsou jedny z nejkompaktnějších dostupných tetovacích strojků. Některé populární značky zahrnují Cheyenne Sol Nova Unlimited, Equaliser Wirelles NeutronFK Irons FLUX MINI, FLUX a FLUX MAX, který umožňují uložení více nastavení napětí a jsou vybaveny Bluetooth pro aktualizace firmwaru a další ovládací prvky aplikací.

 

 

 Náhradní baterie a přídavné baterie ke strojkům


FK Irons Power Bolt baterie ke strojku FLUX, EXO

Vyměnitelná baterie PowerBolt pro napájení strojků FK Irons. Pro možnost využívání plného potenciálu své baterie a zpřístupnění funkce eGive je potřeba udělat upgrade pomocí aplikace Darklab, která je dostupná pro Apple. 

Kromě LED indikátoru kapacity a napětí baterie má PowerBolt tři tlačítka: jedno pro zapnutí / vypnutí a dvě pro rychlé a snadné nastavení napětí. Stisknutím šipek nahoru a dolů můžete změnit napětí v krocích po 0,5 V.

K dispozici máme i verzi PowerBolt která má výdrž 15 hodin

 


 

LightingBolt baterie k tetovacím strojkům - ideální pro Spektra Xion, Xion S nebo Halo

Akumulátor Lightning Bolt od společnosti FK Irons, který váží pouhých 58 gramů, má lehký design, který zajistí, že váš rotační strojek nebude během používání těžší. Bezdrátová baterie má indikátor LED kapacity a napětí.

Lightning Bolt je vybaven lithium-iontovou baterií s připojením USB-C, poskytující vysokou rychlost nabíjení až 1,5 A.

K dispozici máme i verzi LightningBolt  pro připojení CINCH konektorem.

 


 

Bishop B Charge RCA baterie V2

B-Charged je více než jen baterie – je to bezdrátový napájecí zdroj navržený tak, aby vám poskytl maximální svobodu při tetování s výdrží baterie až 12+ hodin. Může napájet téměř jakýkoli stroj ve stylu pera s konektorem RCA a pracuje v rozsahu napětí 4 – 12 voltů.

S  funkcí Jump Start budete mít sílu porazit nejtužší membrány cartridge.

K plnému nabití vám stačí pouhých 1,5 hodiny nabíjení!

  


Jako další bezdrátové baterie ke strojkům máme pro strojky Bishop Wand - Bishop Power Wand battery pack, dále u nás najdete Critical Connect Battery shorty  a v neposlední řadě Airbolty, aneb bezdrátové připojení pro strojky s konektorem CINCH.

A jako nejlevnější variantu bezdrátového napájení máme Portex RCA Gen 2 kde je konektor dostatečně tenký a vejde se i do strojků se zapuštěným RCA jako FK Irons Xion.