Critical Connect Battery shorty 3,5mm 3cm dlouhá

Nejnovější baterie pro tetovací strojky s délkou pouhých 3cm, s konektorem pro strojky Cheyenne

Dostupnost Skladem
Kód: 57219
8 950 Kč
Critical Connect Battery shorty 3,5mm 3cm dlouhá

Critical Connect Universal Battery Shorty je jednou z nejlehčích a nejkompaktnějších baterií na trhu a nabízí čistou energii v malém balení. Technologie Bluetooth 5.0 umožňuje řadě Critical Connect bezdrátové připojení a provoz se dvěma provozními režimy (nepřetržitý a okamžitý), které lze ovládat pomocí nožního spínače Critical Connect (lze zakoupit samostatně nebo jako součást balíčku Critical Connect). Ideální pro kratší sezení, umělce PMU a tetování, kteří preferují celkově lehčí pocit než bezdrátové nastavení. Vlastnosti produktu: OLED displej ostrý jako břitva a precizní regulace napětí Shorty je jedním z nejlehčích a nejkompaktnějších akumulátorů na trhu Ergonomický design Technologie Bluetooth 5.0 Critical Core – navrženo pro konstantní výkon a nejvyšší přesnost K dispozici s připojením RCA a 3,5 mm Kompatibilní s většinou rotačních strojů Funkce skokového startu pro velké skupiny jehel a těžko startovatelné motory Funkce ON/OFF baterií se dvěma režimy: Continuous & Momentary Kompatibilní s nožním spínačem Critical Connect (lze zakoupit samostatně nebo jako součást balíčku Critical Connect) Připojte až 4 baterie Critical Connect k jednomu nožnímu spínači Critical Connect pro optimální flexibilitu a svobodu bezdrátového připojení Duální nabíjecí dok (lze zakoupit samostatně nebo ZDARMA jako součást balíčku Critical Connect) Nabíjecí kabel USB-C součástí balení Specifikace: Doba tetování až 5+ hodin Rozsah napětí 4,5V - 13V Rozměr (DxŠ): 5,08 cm x 3,05 cm Hmotnost: 42,52 g * = Univerzální baterie Critical Connect jsou kompatibilní s Bluetooth a lze je bezdrátově připojit pomocí nožního spínače Critical Connect (nožní spínač Critical Connect je kompatibilní POUZE s bateriemi Critical Connect).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

CRITICAL

Společnost Critical Tattoo byla založena v roce 2005 a nachází se v Renu, „největším malém městě na světě“, a je 30 minut od jezera Tahoe.
Americké výrobky pro profesionální tetovací umělce; kombinace přesného inženýrství, rozmanitých výrobních zkušeností a výjimečných zákaznických služeb před prodejem, během něj a po něm.

Jsou hrdí na to, že většina toho, co vyrábí, pochází přímo ze severní Nevady. Vše je navrženo a postaveno ve vlastní dílně s kompletní inženýrskou laboratoří, strojírenskou dílnou, montáží elektroniky a grafickým designovým studiem. umpžňuje jim tak omezit zahraniční zdroje na naprosté minimum.

Jejich hlavním cílem vždy bylo nabízet něco inovativního a přitom elegantního a čistého bez zbytečností.