KILLERBLACK

Killer Black Tattoo Ink je řada pěti vysoce kvalitních černých a šedých inkoustů na tetování, které jsou laboratorně testovány a certifikovány a plně vyhovují evropskému rozlišení ResAP (2008).

Všechny tetovací inkousty Killer Black jsou vyráběny v Itálii a jsou sterilizované, aby byla zaručena úplná mikrobiologická bezpečnost a neobsahují žádné rakovinné aromatické aminy ani PAH.

Killer Black Tattoo Ink je vhodný pro vegany a je vyroben ze speciální receptury, která umožňuje velmi rychlé přilnutí k pokožce. Všech pět inkoustů na tetování Killer Black je k dispozici ve 125ml lahvičkách.

  • Začátek řady je Killer Black Tattoo Ink Extra Light Shading, který má 55% sytost černé a je ideální pro jemné stínování. Posun až na 70% sytosti černé přináší Killer Black Tattoo Ink Light Shading, který, jak můžete očekávat, je skvělý pro kreativní velmi jemné a jemné odstíny.
  • Killer Black Tattoo Ink Dark Shading je střední koncentrace (80% sytost černé), která umožňuje vytvářet jemné, ale ostré odstíny.
  • S 90% sytostí černé je inkoust Killer Black Tattoo Lining Black vynikající pro podšívku. Tento tetovací inkoust se nešíří pod kůži a v průběhu času se nezmění.
  • Pokud hledáte tetovací inkoust pro vyplnění, pak jděte na Killer Black Tattoo Ink Powerful Black, který má 100% sytost černé. Tento tetovací inkoust je koncentrovaný tak, aby byl dokonalý, ostrý a lesklý černý. Toto byste však neměli používat pro obrysy.


Cena

10901091
110901091
2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem