XTreme Ink - Old School Color Set - 8 x 30ml

Díky rozsáhlým zkušenostem s navrhováním a výrobou tetovacích pigmentů vyrábí Xtreme inkousty špičkové kvality, které jsou bezpečnější pro zákazníky, uživatele a životní prostředí. Xtreme Ink byl vyvinut v souladu s nejnovějšími předpisy Evropské unie REACH.

Dostupnost Skladem
Kód: 26691
3 990 Kč
XTreme Ink - Old School Color Set - 8 x 30ml
xtreme ink old school color set 8x30ml (1)
Novinka Splňuje nařízení REACH EU

Barvy Xtreme Ink jsou navrženy tak, aby poskytovaly komplexní rozsah tonálních hodnot, ale jsou také skvělé pro míchání pro ještě další zkoumání barev. Navíc jsou veganské a netestované na zvířatech.

Barvy v sadě:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Naše poslání je jednoduché: udělat vše pro zlepšení dosahu, efektivity a bezpečnosti tetovacího průmyslu. Spoléháme se na naše rozsáhlé zkušenosti s návrhem a výrobou tetovacích inkoustů a vyrábíme inkousty špičkové kvality, které jsou bezpečnější jak pro koncového uživatele, tak pro životní prostředí.

Věříme ve svobodnou vůli a umělecké vyjádření a budeme i nadále dělat vše, co je v našich silách, abychom podpořili tatéry po celém světě.

Společně můžeme pracovat na podpoře celospolečenského přijetí skutečností, které již dobře víme: že tetování vyžaduje extrémní umělecké nasazení a je jednou z nejčistších uměleckých forem naší doby.