XTreme Ink - Black Magic 240ml

Kód: 87210
Splňuje nařízení REACH EU Garance
Značka: Xtreme Ink
1 190 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Xtreme Ink byl vyvinut v souladu s nejnovějšími předpisy Evropské unie REACH.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky rozsáhlým zkušenostem s navrhováním a výrobou tetovacích pigmentů vyrábí Xtreme inkousty špičkové kvality, které jsou bezpečnější pro zákazníky, uživatele a životní prostředí. Xtreme Ink byl vyvinut v souladu s nejnovějšími předpisy Evropské unie REACH.

XTREME INK
Tetovací inkousty Xtreme mají bezchybné dávkování, což znamená, že jejich viskozita umožňuje rozptýlení z jakéhokoli standardního tetovacího strojku, aby se dostaly do pokožky hladce a efektivně. Výsledkem je, že tetování provedená pomocí Xtreme se hojí mnohem rychleji než jiné pigmenty na trhu.

NEJLEPŠÍ INKOUST NA TRHU
Barvy Xtreme Ink jsou navrženy tak, aby poskytovaly komplexní rozsah tonálních hodnot, ale jsou také skvělé pro míchání. Navíc jsou veganské a netestované na zvířatech.

crtfkt

Doplňkové parametry

Kategorie: Xtreme Ink
Objem: 240ml
Odstín: černá
Splňuje nařízení REACH: Ano
Certifikát je převzatý od výrobce barvy/pigmentu a bez jeho svolení není možné do něj jakkoliv zasahovat.:

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
1
KG Avatar autora | 2.6.2024
Zakoupila jsem tuto barvu a její kvalita mě velice sklamala barva vůbec ale vůbec nechytá 😔

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Naše poslání je jednoduché: udělat vše pro zlepšení dosahu, efektivity a bezpečnosti tetovacího průmyslu. Spoléháme se na naše rozsáhlé zkušenosti s návrhem a výrobou tetovacích inkoustů a vyrábíme inkousty špičkové kvality, které jsou bezpečnější jak pro koncového uživatele, tak pro životní prostředí.

Věříme ve svobodnou vůli a umělecké vyjádření a budeme i nadále dělat vše, co je v našich silách, abychom podpořili tatéry po celém světě.

Společně můžeme pracovat na podpoře celospolečenského přijetí skutečností, které již dobře víme: že tetování vyžaduje extrémní umělecké nasazení a je jednou z nejčistších uměleckých forem naší doby.