Unistar Skin Care plenky 25x35cm, 10ks

Unistar Skin Care plenky jsou prodyšné podložky používané v procesu hojení tetování, které absorbují všechny tekutiny vylučované kůží během hojení tetování. 

Dostupnost Skladem
Kód: 26084
150 Kč
Unistar Skin Care plenky 25x35cm, 10ks

Unistar Skin Care plenky jsou prodyšné podložky používané v procesu hojení tetování, které absorbují všechny tekutiny vylučované kůží během hojení tetování. Před ušpiněním ochrání jak tetování, tak například povlečení nebo oblečení. Vaše pokožka díky nim zůstává čistá, rána je navíc chráněna a poskytuje ideální prostředí pro správné hojení. Naše polštářky se nelepí na kůži, což usnadňuje jejich výměnu a nedráždí citlivou oblast po tetování. Rozměr podložek 25 x 35 cm.

Účinné prodyšné obvazy s absorpční vrstvou pro péči o tetovanou pokožku

Se třemi vrstvami jsou podložky Skin Care Soaker Pads extrémně funkční a mega absorpční. Vnější vrstva je voděodolná a poskytuje účinnou ochranu tetování před vnějším prostředím. Střední vrstva účinně absorbuje tekutiny. Zatímco měkká a prodyšná vnitřní vrstva zaručuje pohodlí a hygienu pro pokožku podrážděnou procesem tetování. S tímto řešením si můžete být jisti, že svým zákazníkům poskytnete péči po tetování nejvyšší kvality.

Inovativní krytí pro péči o pokožku - prodyšné a pohodlné.

Jednou z velkých výhod vložek Skin Care je, že absorbují jakékoli tekutiny, aniž by prosakovaly materiál. Lze je používat, dokud plazma nepřestane unikat ve velkém množství. Výsledkem je, že poskytují spolehlivou ochranu rány po delší dobu a poskytují maximální ochranu novému tetování.

Optimální řešení pro účinnou péči o pokožku - savé obvazy

Díky výjimečné savosti mohou být vložky Skin Care na pokožce až 8 hodin v závislosti na množství plazmy, což zajišťuje svěžest a pohodlí po celou dobu hojení. Měkká textura vložek zaručuje pohodlný proces hojení, pro který vás vaši zákazníci budou milovat.

10 kusů v balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: